• DENNÝ REŽIM V MATERSKEJ ŠKOLE

V materskej škole pozostáva výchovno-vzdelávacia činnosť z relatívne ustálených a rytmicky sa striedajúcich organizačných foriem dňa. V organizačných formách dňa sa vzhľadom na optimálny biorytmus a zdravú životosprávu dieťaťa uspokojujú jeho potreby a záujmy, túžby po poznaní a činnosti. Usporiadanie denných činností, pravidelne sa opakujúcich, je spracovaný vo forme denného poriadku. Denné činnosti sa striedajú vždy v určitom rytme, čo pozitívne vplýva na celkovú atmosféru a klímu triedy. Medzi deťmi a učiteľkou sa v nej vytvára atmosféra pohody a vzájomnej dôvery. Denný poriadok v našej  materskej škole je dostatočne pružný, umožňuje učiteľke reagovať na potreby a záujmy každého dieťaťa, poskytuje priestor na pokojný, bezpečný, aktívny a zmysluplný pobyt dieťaťa v materskej škole.

DENNÝ REŽIM V NAŠEJ MATERSKEJ ŠKOLE NA SÍDLISKU 9. MÁJA

1. TRIEDA SLNIEČKA  2. TRIEDA LIENKY

3. TRIEDA VČIELKY   4. TRIEDA SOVIČKY

DENNÝ REŽIM V NAŠEJ MATERSKEJ ŠKOLE  NA ELOKOVANOM PRACOVISKU SÚKENNÍCKA 256